تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

ملی پوشان فوتبال کشور ما به مانند دیدار برابر ازبکستان باز هم با هواپیمای اختصاصی به تهران بازگشتند، بازگشتی که از طرف شرکت هواپیمایی مربوطه تقدیری برای مهدی طارمی و علیرضا بیرانوند در پی خواهد داشت.به گزارش "تک گل"، به مانند دیدار ایران و ازبکستان در تاشکند، با مساعدت یکی از شرکت های هواپیمایی که مسولین آن ارتباط مناسبی با تیم ملی دارند، ملی پوشان کشورمان پس از برگزاری دیدار برابر قطر نیز به صورت اختصاصی به ایران بازگشتند.


شرکت هواپیمایی آتا و محمدرضا زنوزی، مالک آن که پیش از این نیز ارتباط مناسب خود با کارلوس کی روش نشان داده بودند، تمام برنامه ریزی ها و هماهنگی های لازم را برای سفر ملی پوشان به دوحه و بازگشت به تهران را برعهده گرفتند.


نکته قابل توجه از علاقمندی این شرکت هواپیمایی به تیم ملی فوتبال ایران تشکری است که برای دو بازیکن تیم ملی در نظر گرفته اند؛ مهدی طارمی که گل 3 امتیازی در روز گذشته به ثمر رساند به همراه علیرضا بیرانوند گلر تیم ملی کشورمان کسانی هستند که این شرکت هواپیمایی تمایل به تقدیر از  آنها دارد و در مراسمی این عمل به جا خواهد آورد.


پیش از این نیز کارلوس کی روش با سفر به تبریز از امکانات این شرکت و باشگاه گسترش فولاد دیدن کرده بود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد