تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   


بازيکن تيم ملي فوتبال ايران گفت: تيم‌هاي آسيايي صعود کرده به جام جهاني هشت بازي خوب با تيم‌هاي قدرتمند دنيا داشتند اما ما زمان را از دست داديم. حسين ماهيني در حاشيه تمرين ملي در جمع خبرنگاران گفت: ما اردوي خوبي در آفريقاي جنوبي داشتيم و بعد از چند روز استراحت تمرينات خود را از سر گرفته‌ايم. همه چيز خيلي خوب است و فردا يا پس‌فردا به اتريش مي‌رويم.

وي در مورد اينکه تمرينات در چه مرحله‌اي است، گفت: در مرحله بدنسازي هستيم تا بدن‌ها آماده‌تر و قوي‌تر شوند. در آفريقا بيشتر بر روي کارهاي بدنسازي کار کرده‌ايم و در اردوي اتريش بيشتر بر روي کارهاي تاکتيکي تمرين خواهيم کرد و همه بازيکنان هم حضور دارند. اردوي آفريقاي جنوبي با 10نفر آغاز شد و تيم کامل هم نشد زيرا لژيونرها نبودند اما اردوي اتريش سه بازي رسمي خوب داريم با تيم‌هايي که مد نظر کي‌روش هستند. لژيونرها هم هستند و اين آخرين اردوي ما قبل از جام جهاني است.

وي ادامه داد: ما بعد از بازي با کره جنوبي فرصت زيادي از دست داديم و فقط دو سه بازي در مرحله مقدماتي جام ملت‌ها انجام داديم اما تيم‌هاي آسيايي صعود کرده به جام جهاني 8 بازي خوب با تيم‌هاي قدرتمند دنيا داشته‌اند با اين حال با صحبت‌هاي کي‌روش بازيکنان انگيزه زيادي پيدا کرده‌اند و مي‌خواهيم براي اولين بار به مرحله بعد صعود کنيم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد