تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 رئيس فدراسيون فوتبال در مورد اينکه چرا شايعه حضور کي‌روش در آفريقاي جنوبي مطرح شد، گفت:‌ اين شايعه است و او هم علاقه‌اي ندارد که آنجا برود.علي کفاشيان در گفت و گويي اظهار داشت: مقابل ارژانتين ما چهره اصلي خودمان را به جهان نشان داديم. من هم از اين بابت خيلي خوشحالم و اميدوارم مقابل بوسني نتيجه بگيريم و صعود کنيم.

وي ادامه داد: قبل از بازي با آرژانتين، ايران را دست کم مي گرفتند و پيش‌بيني دريافت گل‌هاي زياد را مي‌کردند، اما ديديد وقتي آرژانتيني‌ها به ما گل زدند آنها حتي از خوشحالي گريه کردند. مسئولان فيفا هم به ما تبريک گفتند، اما از ناداوري هم ناراحت بودند.

کفاشيان در مورد اينکه آيا بعد از اين بازي پيشنهادي براي بازي با تيم ملي ايران به فدراسيون فوتبال رسيده است، گفت: بله پيشنهادهايي از تيم هاي آسيايي از جمله ژاپن و کره داشتيم. الان تيم‌هاي بزرگي هستند که مي‌خواهند با ما بازي کنند.

رئيس فدراسيون فوتبال ادامه داد: استراليا هم پيشنهاد داده با ما بازي کند اما قطعا بر تعداد اين تيم‌ها افزوده خواهد شد. قبل از اين چهره‌هاي برتر خودشان را مطرح مي‌کردند اما در حال حاضر تيم‌هايي مثل ايران توازن را بر هم زده‌اند. اميدوارم بتوانيم از اين فرصتي که جام جهاني به ما داده نهايت استفاده را ببريم. آينده ما براي چهار سال آينده خوب خواهد بود و اميدوارم با کادر فني خوب به همين شکل به کارمان ادامه دهيم.

کفاشيان در خصوص اينکه آيا از وي حمايت خواهد شد تا بتواند کي روش را حفظ کند، تصريح کرد: فکر مي‌کنم حتما اين حمايت خواهد شد چون حفظ کي‌روش خواسته مردم است. حتي ايراني‌هاي حاضر در برزيل هم اينجا از ما مي‌خواهند کي‌روش را حفظ کنيم.

وي در مورد اينکه چرا شايعه حضور کي‌روش در آفريقاي جنوبي مطرح شد، گفت:‌ اين شايعه است و کي‌روش هم علاقه‌اي ندارد که آنجا برود. گزينه اول کي‌روش ايران است و ما هم گفته‌ايم که او مورد تأييد ماست. گزينه اول کي‌روش ايران است و قبلا هم با او مذاکره کرده‌ايم. گفته‌ايم از همه نظر او را تأييد مي‌کنيم و شرايط را برايش فراهم مي‌کنيم و فقط بحث مالي مطرح است که بايد با او صحبت کنيم و مشکلش را حل کنيم. از همه نظر او مورد تاييد ماست پس نبايد در بحث مالي با او مشکلي داشته باشيم.

کفاشيان ادامه داد: اگر بخواهيم قرارداد کي‌روش را تمديد کنيم براي 6 ماه و کوتاه مدت نيست بلکه مي‌خواهيم تا بعد از جام جهاني بعدي او را در اختيار داشته باشيم و بايد 3 ساله با او قرارداد ببنديم. الان کي‌روش بيش از سه سال است که با اين تيم کار مي کند و خيلي خوب تيم را مي شناسد.

وي در خصوص اينکه آيا با اين وضعيت کي‌روش براي جام ملت‌هاي آسيا حفظ خواهد شد يا خير، گفت:‌ ما اگر بخواهيم يک فرد خارجي جديد بياوريم زمان خواهد برد تا مربي خارجي با جو آشنا شود. کي‌روش براي جام ملت‌ها برنامه هم داده است. در نهايت ما اميدواريم که به مذاکرات ادامه دهيم و بماند. کي‌روش خواسته‌هايي دارد و خواسته‌هايش هم به قول معروف فرست کلاس و تمام حرفه‌اي است. حفظ او از نظر هزينه‌ها يک بخش است و يک بخش هم خواسته‌هايش است که فدراسيون فوتبال به تنهايي توان براورده کردن آنها را ندارد.

رئيس فدراسيون فوتبال افزود:‌ بايد بهترين هزينه‌ها را انجام دهيم. فدراسيون 18 تيم ملي دارد و من اميدوارم حمايت از فدراسيون انجام شود و کي‌روش را حفظ کنيم.

وي در مورد اينکه با توجه به اينکه برخي از ايراني‌ها اعتراض کردند اقلام حمايتي از تيم ملي از جمله تي‌شرت به دستشان نرسيده است؛ آيا براي ديدار با بوسني برنامه‌ خاصي انديشيده‌ شده است، گفت:‌ فکر مي‌کنم که اين اقلام در دسترس نبود. هنوز هم اقلام زيادي در اختيار داريم. از همه ايراني‌ها هم که آمدند بايد تشکر کنم چون فضاي خوبي به ما دادند. در مورد اقلام فرهنگي هم اين آمادگي را داريم تا به همه هواداران آنها را بدهيم.

کفاشيان در مورد اينکه آيا به مرحله حذفي صعود خواهيم کرد، گفت:‌ تا الان بچه‌ها کارهاي بزرگي انجام داده‌اند و من اميدوارم با صعود آنها هم چيز تکميل شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد