تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 تمرين تيم ملي فوتبال ايران امروز با شوخي جديد کي‌روش آغاز شد.

تمرين تيم ملي فوتبال از ساعت 17 و 30 دقيقه در زمين شماره يک ورزشگاه آزادي برگزار شد.*ملي پوشان به محض حضور در ميدان در دو گروه آقا وسط تمرين کردند.

* کادرفني تيم ملي با پيراهن فسفري در تمرين حضور داشتند.

* نصرالله سجادي معاون ورزش قهرماني وزارت ورزش و هوشنگ مقدس در تمرين تيم ملي حضور داشتند.

*کي‌روش در ابتداي تمرين چند دقيقه‌اي براي بازيکنان صحبت کرد و سپس با دن گاسپارت، دستيارش شوخي کرد شوخي که باعث خنده همه ملي‌پوشان شد و سپس تمرين تيم ملي آغاز شد.

* بازيکنان در چند گروه کار با توپ را آغاز کردند.

* يک گروه از تماشاگران هم پلاکاردي جديد آورده بودند که روي آن نوشته شده بود « آقاي کي روش من يک ايراني‌ام، با خنده‌ تو مي‌خندم و با گريه تو گريه مي‌کنم پس چطور مي‌تواني وقتي من گريه مي‌کنم تو بخندي؟! پس علي کريمي را دعوت کن تا همه باهم بخنديم.»

*تا ساعت 18 کارهاي هوازي و پاسکاري دو به دو انجام دادند و در اين بخش هم دروازه‌بان ها جدا از ساير بازيکنان تمرين کردند.

* از ساعت 18 به بعد مرحله جديد کار به توپ شد و برخي از بازيکنان به فوتبال فشرده در بخش کوچکي از زمين پرداختند.

* يک خبرنگار قطري در تمرين تيم ملي حضور دارد.

* هنگام ترک تمرين از سوي سجادي، کي روش به سمت معاون وزير ورزش رفت و با او خوش و بش کرد و عکس يادگاري به همراه نبي گرفتند.

* يک گروه مستند ساز از تمرين تيم ملي در حال فيلمبرداري تهيه کنند.

* خبرنگاران از سجادي در خصوص هزينه‌هاي سنگين اعزام به برزيل صحبت کردند و وي به خبرنگاران قول داد با وزير ورزش صحبت مي‌کند تا او با وزير ارشاد صحبت کند تا در تامين هزينه‌ها به خبرنگاران کمک شود.

* کي‌روش بر روي هر دو گروه بازيکنان نظارت دارد. اندرو داکاروز در گروهي که فوتبال فشرده بازي مي کند حضوردارد و کي روش هم بيشتر در آنجا حضور دارد.

* کي‌روش دستان بيک‌زاده را گرفت و نکاتي را به او گوشزد کرد.

* خبرنگاران استقبال خوبي از تمرين تيم ملي کردند.

* سجادي با نبي چند دقيقه‌اي اختصاصي صحبت کرد و از ساعت 18 و 25 دقيقه مرحله ديگري از تمرينات شروع شد که استارت‌هاي کوتاه بود در اين بخش کي‌روش بيشتر روي واکنش بازيکنان کار مي‌کرد.

* آندرانيک تيموريان با دسته بانداژ شده همچنان کار مي‌کند.


* از  ساعت 18 و 35 دقيقه بازيکنان به فوتبال پرداختند و سعي مي‌کردند با کارهاي ترکيبي هم تيمي‌هاي خود را صاحب توپ کنند و يک دروازه‌ شروع شد و در اين بخش تمامي  ملي پوشان مشکي پوش بودند واحمد آل نعمه و سيد جلال حسيني  تنها دو مدافع قرمزپوش مقابل اين مهاجمان مشکي پوش بودند. احمدي و حقيقي دو دروازه‌بان‌ها بودند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد