تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 بازيکن تيم ملي فوتبال ايران پيش از رويارويي با بوسني تاکيد کرد در اين ديدار بايد به روند گل‌ نزدن‌مان پايان دهيم.ديدارهاي سوم از گروه F جام جهاني در حالي امروز برگزار خواهند شد که به نظر مي‌رسد آرژانتين که با 6 امتياز صدر جدول را در اختيار دارد نيجريه را شکست دهد.

اين اتفاق مي‌تواند به تيم ملي فوتبال ايران کمک کند تا با پيروزي مقابل بوسني بتواند راهي مرحله بعد جام جهاني شود. ايراني‌ها اگر بتوانند مقابل بوسني به رکورد گل نزدن خود در جام پايان بدهند مي‌توانند با يک پيروزي ساده خود را در مرحله بعد ببينند. پيروزي آنها و اختلاف 2 در گل‌هاي رد و بدل شده با نيجريه ايران را براي نخستين بار راهي مرحله بعد خواهد کرد.

اشکان دژاگه در اين مورد گفت: اينکه ما تاکنون در اين جام گل نزديم چيزي است که بايد درست شود. ما مقابل آرژانتين خيلي بد شانس بوديم. شانس‌هاي زيادي روي دروازه آنها داشتيم و يکي از بازي‌هايي بود که همه بازيکنان وظيفه‌هاي خود را به خوبي انجام دادند.

وي افزود: بدون شک براي زدن گل به ميدان مي‌رويم. شانس اين را داريم که راهي مرحله بعد شويم. از اين موضوع اطمينان دارم. بايد خودمان را در برخي از منطقه‌ها بهتر از پيش کنيم و براي شکست دادن بوسني هر کاري مي‌توانيم انجام دهيم. اگر اين کار را انجام دهيم مي‌توانيم به پيروزي برسيم. مي‌توانيم صعود کنيم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد