تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

علی کفاشیان پس از جلسه امروز مدیران باشگاه‌های لیگ برتری با وزیر ورزش در خصوص آخرین وضعیت تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش گفت:

رقم پیشنهادی کی‌روش نزدیک  16 میلیارد تومان است. پس از مسابقات جام جهانی رقم قرارداد او بیشتر هم شده اما اگر بخواهیم قرارداد کی‌روش را تمدید کنیم، باید روی وزارت ورزش هم حساب کنیم. در هر حال ظرف امروز و فردا تکلیف کی‌روش با تیم ملی مشخص می‌شود.

به گزارش تک گل، وی ادامه داد: قرار است فردا جلسه‌ای را با کی‌روش در خصوص تمدید قرارداد برگزار کنیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد ولی چیزی که مشخص است این است که ما از عملکرد این مربی در 3 سال و نیم گذشته راضی هستیم.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: شاید بتوانیم پول سال اول قرارداد کی‌روش را بدون مشکل بدهیم اما مسلما نمی‌خواهیم با این مربی قرارداد یکساله امضا کنیم و هدفمان در صورت تمدید قرارداد تا جام جهانی آینده است. با این شرایط در سال‌های بعدی برای پرداخت دستمزد کی‌روش دچار مشکل می‌شویم ضمن اینکه در کنار مسئله تامین پول کی‌روش بحث اردوها و هزینه آماده‌سازی تیم ملی هم مطرح است.

کفاشیان در خصوص اینکه بودجه فدراسیون فوتبال برای سال جدید چقدر است خاطرنشان کرد: هنوز بودجه ما تعیین نشده و نمی‌توانم در این مورد اظهارنظر کنم.

وی در واکنش به اینکه ظاهرا آژانس «تعطیلات رویایی» به تعهدات خود را نسبت به خبرنگاران و مسافران ایرانی به برزیل به درستی عمل نکرده، اظهار داشت:‌ با حدس و گمان نمی‌شود صحبت کرد. اگر در این خصوص مستنداتی حضور داشته باشد قطعا به آن ورود می‌کنیم چون هنوز بخشی از پول این موسسه را نداده ایم و اگر این موسسه به تعهداتش عمل نکرده باشد قطعا بخشی از پول او را نمی‌دهیم.

کفاشیان در پاسخ به این سوال چرا در مراسم صبح امروز استقبال از تیم ملی غیبت داشته است، گفت: من روز گذشته به ایران آمدم و از نظر جسمانی بسیار خسته بودم و نتوانستم به فرودگاه بیایم.

وی درباره اینکه با جدایی احتمالی کی‌روش گزینه‌ای مدنظر فدراسیون برای سرمربیگری تیم ملی ایرانی است یا خارجی، تاکید کرد: باید این مورد در کمیته فنی مطرح شود اما اگر قرار باشد با کی‌روش ادامه کار ندهیم قطعا گزینه ما ایرانی است چون خود کی‌روش بهترین گزینه خارجی برای سرمربیگری تیم ملی است. اگر یک مربی خارجی دیگر بخواهد به تیم ما بیاید زمان زیادی می‌برد تا با شرایط آشنا شود.

کفاشیان در واکنش به صدور بیانیه 300 نفری خبرنگاران در حمایت از کارلوس کی‌روش و اینکه آیا این موضوع روی تصمیم سرمربی تیم ملی اثرگذار خواهد بود، عنوان کرد: امیدوارم این موضوع تاثیرگذار باشد اما چیزی که مشخص است این است که ما از نظر کاری کی‌روش را قبول داریم و اگر بحثی هم است در مورد سلیقه‌ها و رفتارهاست. قطعا کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی از ابزار خودش که بازیکنانش هستند دفاع می‌کند و این حق مربی است چون می‌خواهد بهترین باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال ضمن بیان این مسئله که نمی‌تواند مبلغ دقیق درخواستی کارلوس کی‌روش را برای سرمربیگری تیم ملی اعلام کند، ادامه داد: بحث مالی یک طرف قضیه است و صحبت‌های دیگر طرف دیگر ماجر. مثلا ما می‌خواهیم در تیم ملی حتما دستیار ایرانی وجود داشته باشد که این موضوع را حتما پیگیری می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا در جلسه امروز اعلام کرده که از تیم ملی راضی نیست، گفت: بحثی که در جلسه وجود داشت این است که پتانسیل ورزش کشور ما بسیار بالاست و باید طوری برنامه ریزی کنیم که به راحتی به جام جهانی صعود کنیم و در جام جهانی هم به فکر صعود به مرحله بعد باشیم. قطعا هر نتیجه‌ای غیر از این راضی‌کننده نیست هرچند عملکرد تیم ملی در جام جهانی خوب بود.

کفاشیان در خصوص اینکه برخی از بازیکنان تیم ملی به خاطر عدم دریافت پاداش صعود به جام جهانی که از طرف فیفا به فدراسیون فوتبال داده شده بود، نارحت هستند، گفت: مگر باید این پول را به بازیکنان بدهیم؟ ما برای حضور در جام جهانی مبلغ زیادی را هزینه کردیم و قرار نیست پاداش فیفا به بازیکنلن تعلق بگیرد. باید قسمتی از این پول را به توسعه فوتبال اختصاص داده و برنامه‌ریزی برای جام جهانی آینده انجام دهیم.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ روی حرف خود مبنی بر اعلام بودجه 15 تا 18 میلیاردی برای باشگاه‌ها هستند، خاطرنشان کرد: ما بحث پیشنهادی خود را مطرح کردیم و باشگاه‌ها هم آن را قبول کردند. حالا اگر یک باشگاهی بخواهد مثلا هزینه بیشتری برای حضور در آسیا و فراهم کردن ابزارهای دیگر کند می‌توانیم روی آن بحث کنیم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد