تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

سایت اخبار برلین «B.Z» روز گذشته در گزارشی به جزئیات آخرین مذاکرات باشگاه هرتابرلین با اشکان دژاگه ملی‌پوش فوتبال کشورمان پرداخت.اشکان که در برلین بزرگ شده فوتبال خود را از هرتابرلین آغاز کرد و در این تیم چهره شد و به تیم‌های ملی آلمان راه پیدا کرد.

اشکان در ادامه با وولفسبورگ قهرمان بوندس‌لیگا شد و در نهایت از این تیم به فولام و لیگ ‌برتر انگلیس راه پیدا کرد و دو فصل برای سفید‌پوشان لندن به میدان رفت.

اما حالا با‌ توجه به بندی که در قرارداد اشکان وجود داشت پس از سقوط فولام از لیگ ‌برتر به چمپیون شیپ این بازیکن به طور خودکار اختیار دارد با فسخ ادامه قراردادش با فولام به تیمی جدید بپیوندد. در این شرایط هرتابرلین اولین گام را برای بازگرداندن او از انگلیس به آلمان برداشته است.
5 میلیون یورو هزینه ابتدایی جذب دژاگه

سایت B.Z در ادامه این گزارش نوشت: هزینه جدایی دژاگه از فولام 5 میلیون یورو خواهد بود و علاوه بر این اشکان به واسطه عملکرد خوبی که در فصل اخیر داشته تنها با حقوق و دستمزد بالا به تیم جدید خود خواهد پیوست که همه اینها برای باشگاه هرتابرلین سنگین به نظر می‌رسد.
میشائیل پریتز: اشکان برلین را دوست دارد

B.Z ادامه داد: با‌ تمام این احوال میشائیل پریتز مدیر باشگاه هرتابرلین همچنان از علاقه خود و همچنین اصرار سرمربی هرتا به جذب این بازیکن خبر داد و گفت: ما خوب می‌دانیم اشکان برلین را دوست دارد. تمام دوستان و خانواده او در برلین زندگی می‌کنند و فکر می‌کنم این چیز‌ها برای او بیشتر از پول ارزش داشته باشد، بنابراین امیدواریم که بتوانیم با دژاگه به توافق برسیم و برای فصل بعد او را به خانه بازگردانیم.
چند تیم لیگ ‌برتری و دو تیم بوندس‌لیگایی خواهان دژاگه

B.Z در پایان خاطرنشان کرد: با‌ وجود امیدواری پریتز، هرتابرلین برای جذب دژاگه کار سختی در پیش دارد چرا که علاوه بر آنها چندین تیم لیگ ‌برتری و همچنین یک تیم دیگر از بوندس‌لیگا برای جذب این بازیکن رقابت را آغاز کرده‌اند البته این سایت برلینی از تیم‌های خواهان اشکان نامی نبرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد