تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 الشحانيه در حضور بازيکنان ايراني اش شکست سنگيني در خانه الجيش متحمل شد.در چارچوب هفته دهم لیگ ستارگان قطر، دیدار تیم فوتبال الشحانیه، که مهرداد پولادی، مسعود شجاعی و علی جوکار را در اختیار دارد برابر تیم فوتبال الجیش لحظاتی پیش در استادیوم "عبداله بن خلیفه" دوحه، استادیوم خانگی این الجیش با نتیجه 4-0 به سود تیم فوتبال الجیش به پایان رسید و ششمین شکست فصل الشیحانیه در این فصل رقم خورد.

در این دیدار که الشحانیه چهره بسیار ضعیفی از خود نشان داد، هر سه بازیکن ایرانی این تیم از ابتدا در زمین مسابقه حاضر بودند. در این نیمه ابتدا در دقیقه 11، "روماريو ريکاردو سیلوا"  مهاجم برزیلی الجیش گل نخست بازی را به ثمر رساند و  سپس در دقیقه 32، "محمد مونتاری" بازیکن خط میانی و جوان الجیش نتیجه را دوبرابر کرد و دو تیم با نتیجه 2-0 به سود الجیش به رختکن رفتند. عبدالرحمن جاسم داور این بازی در دقیقه 28، "جمال خالد العمودی" دروازه بان الشحانیه را اخراج کرد.

نیمه دوم را نیز الجیش هجومی تر آغاز کرد و دوبار در دقایق 71 و 74، "کینهو لی" مهاجم کره ای تعویضی الجیش دروازه الشحانیه را نواخت تا این تیم با شکستی سنگی به پیشواز دیدار معوقه هفته دومش در سه شنبه هفته آینده برابر السیلیه برود.


علی جوکار و مهرداد پولادی 92 دقیقه در این دیدار بازی کردند اما مسعود شجاعی در دقیقه 79 جایش را به "کلادیو لوتچو" مهاجم آرژانتینی هم تیمی اش داد.


با این شکست تیم فوتبال الشیحانیه با 5 امتیاز از نه بازی در مکان سیزدهم جدول رده بندی قرار گرفت و تنها الشمال را پایینتر از خود می بیند و الجیش نیز با یک بازی بیشتر و 18 امتیاز در جایگاه چهارم این جدول قرار گرفت.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد