تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 ممکن است مهاجم تيم ملي فوتبال ايران راهي ريدينگ در دسته اول ليگ انگليس شود.رضا قوچان نژاد از ژانويه 2014 ميلادي از استاندارد ليژ بلژيک راهي چارلتون انگليس شد.

به نقل از تک گل، او در اين تيم در امر گلزني موفق عمل نکرد اما همکاري خوبي با ساير هم‌تيمي‌هايش داشت تا بتواند مانع از سقوط تيمش به دسته دوم ليگ انگليس شود. در ليگ دسته اول انگليس تيم‌هاي يوويل، دانکستر و بارنزلي به دسته پايين‌تر سقوط کردند اما در بالاي جدول هم لسترسيتي و برنلي با قرار گرفتن در رتبه‌هاي اول و دوم به ليگ برتر انگليس بازگشتند.

برايتن، ويگان، کويينز پارک رنجرز و دربي کاونتي هم براي رسيدن به جايگاه سومين تيم صعود کننده به ليگ برتر تلاش مي‌کنند. از ميان اين چهار تيم دربي و کويينز به ديدار پاياني پلي آف رسيده و شنبه هفته آينده براي رسيدن به ليگ برتر مقابل هم به ميدان مي‌روند.

ريدينگ هم با قرار گرفتن در رده هفتم و تنها با يک امتياز اختلاف نسبت به تيم ششم نتوانست به پلي آف راه پيدا کند. آنها به دنبال تقويت تيم خود در تمامي خطوط هستند. در خط حمله آنها به دنبال امضاي قرارداد با لويس گرابان از بورنموث و رضا قوچان نژاد از چارلتون هستند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد