تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

قرارداد قوچان نژاد با باشگاه الکویت فسخ شد.به گزارش "تک گل www.takgoal.com" ، باشگاه الکویت سرانجام بعد از نهایی شدن مذاکراتش با رضا قوچان نژاد، قرارداد این مهاجم ایرانی خود را فسخ کرد تا او در نقل و انتقالات زمستانی راهی یک تیم دیگر شود.

روزنامه «قبس» کویت در این ارتباط نوشت که باشگاه الکویت بعد از مذاکره با مدیر برنامه های رضا قوچان نژاد، این قرارداد را فسخ کرده است. طبق اعلام این روزنامه، قوچان نژاد در حالی قراردادش را به صورت توافقی فسخ کرده که این بازیکن عملکرد خوبی در جام ملتهای آسیا داشت و موفق شده بود با عملکردش در نیم فصل اول لیگ کویت، جایش را در قلب هواداران تیم الکویت باز کند.

هنوز مشخص نیست قوچان نژاد راهی کدام تیم خواهد شد ولی مسئولان باشگاه القادسیه پیشنهادی 300 هزار دلاری را برای جذب این بازیکن ایرانی مطرح کرده بودند.

قوچان نژاد در حالی این فصل به صورت قرضی از انگلیس راهی تیم الکویت شده بود که به گفته مسئولان الکویت، او گرانترین بازیکن تاریخ این باشگاه کویتی بوده است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد