تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

تیم پنافیل که علیرضا حقیقی را در اختیار دارد با قبول 21 امین شکست در این فصل، به دسته اول پرتغال سقوط کرد.به گزارش "تک گل" ، در چارچوب دیدارهای هفته سی‌و‌دوم لیگ برتر پرتغال امشب (شنبه) تیم فوتبال پنافیل در حضور دروازه‌بان ایرانی‌اش، علیرضا حقیقی در خانه بنفیکا،‌ صدرنشین جدول رده‌بندی و مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها با نتیجه 4 بر صفر تن به شکست داد تا نه تنها خود به دسته اول فوتبال پرتغال سقوط کند بلکه بنفیکا را هم در آستانه کسب دومین قهرمانی متوالی‌اش قرار دهد.

در این بازی لیما دو بار در دقایق 8 و 62، خوناس در دقیقه 30، پیتزی در دقیقه 61  برای بنفیکا گلزنی کردند تا این تیم 81 امتیازی شود و در فاصله دو هفته به پایان رقابت‌ها فاصله خود را با پورتوی 75 امتیازی به شش امتیاز افزایش دهد.

پنافیل با قبول بیست‌و‌یکمین شکست این فصل خود در لیگ برتر پرتغال، 19 امتیازی و در قعر جدول رده‌بندی رقابت‌ها باقی ماند.

یاران حقیق با این شکست نتوانستند فاصله هفت امتیازی خود را با ویتوریا ستوبال در فاصله دو هفته مانده به پایان رقابت‌ها کاهش دهند و به این ترتیب به عنوان اولین تیم سقوط کننده راهی دسته پایین‌تر شدند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد