تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 پانیونیوس، تیم رده چهارمی این فصل لیگ یونان که کریم انصاریفرد را در اختیار دارد امشب به مصاف استراس تریپلیس خواهد رفت.به گزارش "تک گل"، مهاجم ایرانی پانیونیوس که در هفته گذشته با توجه به ترک اردوی این تیم برای حضور در دوبی و اخذ ویزای گوام، فرصت چندانی برای حضور در ترکیب سرخ ها نیافت امشب امیدوار است ضمن حضور در ترکیب اصلی موفق به ثبت اولین گل فصل خود در لیگ برتر یونان نیز شود؛ جایی که حریف شان با توجه به در اختیار نداشتن 8 بازیکن اصلی اش فرصت خوبی را برای پانیونیوس مهیا کرده است.

این دیدار در استادیوم تئودورس کولوکوترونیس و به میزبانی تریپلیس برگزار خواهد شد و مارینوس اوزوندیس، سرمربی پانیونیوس امیدوار است بتواند شاگردانش را در این دیدار هم به پیروزی برساند و سومین شکست پیاپی این تیم را در فصل جدید رقم بزند.

در تقابل این دو تیم در 5 بازی اخیر، دو پیروزی به نام پانیونیوس و یک برد برای استراس تریپلیس و دو بازی نیز به تساوی کشیده است.

داوری این دیدار بر عهده کوکو لاکیس خواهد بود و کالفوگلو و هاوسکگولو او را در این بازی به عنوان کمک داور همراهی خواهند کرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد