تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

دژاگه بازیکن العربی از هواداران این تیم به خاطر شکست سنگین برابر الریان در هفته ششم لیگ ستارگان قطر عذرخواهی کرد.به گزارش "تک گل" و به نقل از سایت الکوره، در حساس ترین بازی هفته ششم لیگ ستارگان قطر دو تیم همشهری الریان و العربی به مصاف همدیگر رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی 5 بر 2 الریان به پایان رسید.

اشکان دژاگه، ستاره ایرانی العربی در این دیدار هم مثل دیدارهای قبلی در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت و 90 دقیقه بازی کرد. او بعد از بازی گفت: بازی را بد شروع کردیم. الریان دو گل از ما پیش افتاد اما به خود آمدیم و فاصله را به حداقل رساندیم. می‌توانستیم گل تساوی را هم به ثمر رسانیم اما بد شانس بودیم و این الریان بود که از اشتباهات ما نهایت استفاده را برد و سه امتیاز بازی را به دست آورد. برابر تیم بزرگی همچون الریان نباید اشتباه می کردیم.

او ادامه داد: از هواداران العربی که برای حمایت از ما به ورزشگاه آمده بودند عذرخواهی می‌کنیم. می‌خواستیم که با پیروزی در داربی آنها را شاد کنیم اما متاسفانه با اشتباهاتی که داشتیم بازی را واگذار کردیم. می‌خواهم به هواداران بگویم که العربی برای موفقیت در فصل جاری به حمایت آنها نیاز دارد. در هفته هفتم دیدار بسیار حساسی برابر السد داریم و از هواداران می خواهم که از تیم محبوب خود حمایت کنند.

این دیدار جدال بین دو تیم الریان صدرنشین و العربی تیم چهارم جدول رده بندی بود. شاگردان جیان فرانکو زولا با پیروزی در این دیدار می توانستند خود را با الریان صدرنشین هم امتیاز کنند اما با شکست سنگینی که متحمل شدند فاصله آنها با صدر جدول رده بندی به شش امتیاز افزایش یافت و در همان رده چهارم جدول رده بندی باقی ماندند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد