تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 مدافع ایرانی الاهلی پرونده سال 2015 میلادی خود در لیگ قطر را با مصدومیت بست.به گزارش "تک گل"، پژمان منتظری به عنوان یکی از خریدهای گران قیمت الاهلی با بدشانسی تمام در دو مقطع حساس آسیب دید تا در غیاب او زلاتکو کرانچار با مشکلات فراوانی در ساختار تدافعی روبرو شده و با کسب نتایج ضعیف در یک قدمی اخراج قرار بگیرد.

 مدافع ملی پوش ایرانی به خاطر پارگی کشاله پشت ران چند هفته ای را دور از میادین بود اما تلاش کرد تا به آخرین بازی تیمش در سال 2015 لیگ ستارگان قطر برسد اما این اتفاق رخ نداد تا پرونده این سال با مصدومیت برای او بسته شود.پزشکان الاهلی در تلاش هستند تا زمینه بهبودی این مدافع ایرانی را هر چه زودتر فراهم کنند تا با بازگشت او از اوایل سال جدید میلادی الاهلی در دور برگشت لیگ ستارگان قطر به وضعیت بد خود در جدول سرو سامان بدهد.

پژمان منتظری به خاطر همین آسیب دیدگی ها آخرین اردوی تیم ملی برای مصاف با ترکمنستان و گوام را هم از دست داده بود تا در غیاب او کی روش دل به مدافعان دیگرش همچون پورعلی گنجی و پورقاز ببندد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد