تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 رییس سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح گفت: اینکه گفته می‌شود مهرداد پولادی با بازگشت به کشور بازداشت می‌شود به هیچ وجه درست نیست.به گزارش "تک گل"، رقابت‌های قهرمانی آمادگی جسمانی نیروهای مسلح به میزبانی نیروی زمینی ارتش برگزار شد که سردار مهرعلی باران چشمه در مراسم اختتامیه این رقابت‌ها حضور داشت. او در پایان این مسابقات که با قهرمانی نیروی زمینی به پایان رسید، در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ داد. رییس سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح درباره رقابت‌های آمادگی جسمانی گفت: در یک جمله می‌خواهم بگویم که تمام فعالیت‌های ورزشی در سطح نیروهای مسلح اعم از مسابقات و ورزش صبحگاهی در راستای حفظ و ارتقای توان جسمانی و رزمی نیروهای مسلح است. اینکه بتوانیم در مواقع ضروری و نیاز ماموریت‌هایمان را به طور کامل انجام دهند هدف ما از این برنامه‌ها است.

باران چشمه ادامه داد: رشته آمادگی جسمانی برای ما اهمیت زیادی دارد و به دلیل همین موضوع از امیر مرتضی حسن‌پور رییس تربیت بدنی نیروی زمینی خواستیم تا میزبانی این مسابقه را برعهده بگیرد. لازمه اجرای کامل ماموریت داشتن توان بدنی و آمادگی کامل است و به همین دلیل خواستیم نیروی زمینی به عنوان نیرویی که در صف اول عملیاتی است میزبان این مسابقات باشد.

وی افزود: امیدوارم این مسابقه از نظر کیفی و کمی در سال آینده رشد داشته باشد. همچنین در این فصل از سال برای برخی تیم‌ها سخت‌است که در مسابقات شرکت کنند به همین دلیل تاکید داریم که رقابت‌ها دو بار در سال برگزار شود. باید مشارکت بیشتری از کارکنان نیروهای مسلح داشته باشیم و از نظر کیفی و کمی رشد کنیم.

باران چشمه در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره حمایت از باشگاه ملوان بیان کرد: ما به عنوان متولی تربیت بدنی نیروهای مسلح در نظر داریم تا حمایت کامل و عادلانه از باشگاه‌های فعال در لیگ‌های ورزشی داشته باشیم. واقعیت این است که برخی تیم‌ها شرایط متفاوتی دارند. اگر بازیکنی مثل اخباری و شریفی را به تراکتورسازی دادیم به دلیل مسابقات باشگاه‌های آسیا بوده نه چیز دیگر.

او در پاسخ به این سوال که خب ملوان بندرانزلی هم در خطر سقوط قرار دارد و چه برنامه‌ای برای این باشگاه دارید؟ گفت: باشگاه ملوان بندرانزلی با اینکه 70 درصدش واگذار شده و 30 درصدش در اختیار نیروی دریایی است اما بازهم طبق وظیفه‌ای که داریم از آن حمایت می‌کنیم. من این قول را به هیات مدیره باشگاه ملوان داده‌ام و مطمئن باشند در آینده‌ای نزدیک چند بازیکن خوب به این تیم می‌دهیم و تلاشمان حمایت کامل از این تیم است تا به امید خدا دغدغه‌ای برای سقوط نداشته باشند.
 
رییس سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی امید برای حضور در انتخابی المپیک مشکلی داشت یا نه؟ تصریح کرد: یکی از اقداماتی که فدراسیون فوتبال ایران انجام داد این بود که از سال پیش سرپرستی خوب برای تیم ملی امید انتخاب کرد. سرهنگ حسین اخوت به عنوان سرپرست تیم امید انتخاب شد و او با توجه به اشراف کاملی که به قوانین داشت توانست کمک بسیار زیادی به تیم امید بکند. او کاملا ورزشی‌ است و اشراف بر فوتبال دارد و همین امر باعث شد تنها اعزامی که تیم امید ما به خارج از کشور داشت و مشکلی وجود نداشت همین سفر باشد.

او افزود: هیچ دغدغه و مشکلی وجود نداشت چرا که او به ضوابط و قوانین اشراف داشت و توجیه بود. اگر فدراسیون فوتبال کسانی که به عنوان سرپرست تیم‌های ملی انتخاب می‌کند افرادی باشند که با مقررات نیروهای مسلح آشنا باشند و تعامل نزدیک داشته باشند مشکلی ایجاد نمی‌شود.

باران چشمه به خبرنگاران گفت: افرادی که به سن خدمت می‌رسند باید تکلیف خدمتشان را روشن کنند و به نحوی ساماندهی می‌کنیم که این افراد ورزش حرفه‌ایشان را در تیم‌های نیروهای مسلح و در لیگ‌های مختلف ادامه دهند. ورزشکاری که لیگ‌برتری است در لیگ برتر بازی کند و نفرات دیگر در لیگ‌های دسته یک و دو به میدان بروند. این برای کل ورزشکاران وجود دارد و ما به هیچ وجه از ورزشکاران در حیطه غیر ورزشی استفاده نمی‌کنیم. این فرصتی برای ورزشکاران است که نیروهای مسلح در اختیار آنها قرار داده‌است.

خبرنگاری از باران چشمه درباره وضعیت مهرداد پولادی سوال کرد که او پاسخ داد: خانواده پولادی به ما اعلام کردند که مهرداد با به پایان رسیدن قراردادش به کشور بازمی گردد و وضعیت سربازی‌اش را مشخص می‌کند. حقیقتا او نیز مثل افرادی است که غیبت کرده‌اند. حرف‌هایی زده‌اند که اگر بازگردد بازداشت می‌شود اما اینطور نیست. مگر ما صدها نفری که در کشور غیبت کرده‌اند را بازداشت کرده‌ایم؟ توصیه می‌کنم قردادش که تمام شد به ایران بازگردد و وضعیت سربازی‌اش را مشخص کند. او همانند افرادی که کارت‌هایشان ابطال شد تعیین تکلیف می‌شود و فوتبالش را در تیم‌های نیروهای مسلح ادامه می‌دهد.

باران چشمه درباره وضعیت ارسلان کاظمی نیز تصریح کرد:  ارسلان از نگاه سازمان وظیفه عمومی ناجا و ما دانشجو نیست و نمی‌تواند از معافیت تحصیلی‌اش استفاده کند و سیستم دیگر او را به عنوان سرباز می‌شناسد. باید هرچه زود‌تر خودش را معرفی کند و برگه اعزام بگیرد و در تیم نیروی زمینی که لیگ برتری است به میدان برود. تا زمانی که نیروهای مسلح تیمی در لیگ‌های برتر دارند بازیکنی را به تیم دیگر نمی‌دهیم. او در هر شرایطی به نیرو زمینی می‌رود.

او افزود: ارسلان هنوز چند ماه فرصت دارد و غیبت شامل حالش نمی‌شود. اگر از زمانش بگذرد و خودش را معرفی نکند غیبت می‌خورد و در آن شرایط امکان سرباز قهرمانی شامل حالش نمی‌شود و مطمئنا ضرر خواهد کرد.

باران چشمه در پایان اظهار کرد: از امیر حسن‌پور رییس تربیت بدنی نیروی زمینی به دلیل تلاش هایش در مسیر ورزش قهرمانی کشور و رشد ورزش در نیروهای مسلح و نیروی زمینی تشکر می کنم. او باعث شده فعالیت ورزش حرفه‌ای و قهرمانی ما پویاتر ادامه پیدا کند. از این میزبانی مسابقات آمادگی جسمانی هم تشکر می‌کنم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد