تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 در هفته ماقبل پایانی لیگ برتر هلند آلکمار در حضور مهاجم ملی پوش ایرانی به مصاف گرافشاپ رفت و با درخشش این بازیکن به بردی پرگل رسید.به گزارش "تک گل"، در این بازی که در ورزشگاه آفاس برگزار می شود آلکمار با نتیجه 4-1 از سد مهمان خود عبور کرد تا با رسیدن به سه امتیاز این بازی جایگاه چهارمش را در جدول رده بندی تثبیت کند.


علیرضا جهانبخش در دقیقه 40 بازی برای آلکماری ها گلزنی کرد تا این تیم با برتری 3-1 نیمه نخست را به پایان ببرد این سومین گل جهانبخش در این فصل از رقابت های لیگ برتر هلند است تا بر میزان محبوبیت او بیافزاید.البته درخشش علیرضا به همین جا ختم نشد و این بازیکن پاس گل چهارم تیمش در دقیقه 75 داد تا یکی از بهترین بازیکنان آلکمار در این بازی لقب بگیرد. ون دن بروم در دقیقه88 با اطمینان از برد تیمش جهانبخش را تعویض کرد تا برای بازی پایانی فصل مشکلی نداشته باشد.


با توجه به برد فاینورد و پا برجا ماندن اختلاف چهار امتیازی یاران جهانبخش دیگر امیدی به قرار گرفتن در جایگاه سوم ندارند و باید فصل را با حفظ جایگاه چهارمی در هفته پایانی به اتمام رسانده و جواز صعود به مرحله پلی آف یورو لیگ را دریافت کنند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد