تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

هافبک ملی پوش و ایرانیِ تیم روستوف از سوی هواداران باشگاهش عنوان بهترین بازیکن مقابل اندرلخت را کسب کرد.تیم روستوف روسیه در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه شب هفته اخیر پذیرای اندرلخت بلژیک بود که به تساوی 2 بر 2 رضایت داد که این نتیجه نمی‌تواند اندوخته خوبی برای باشگاه روسی باشد اما در این بین درخشش بازیکنان ایرانی خودنمایی کرد و افتخار دیگری برایشان رقم زد.

 

سعید عزت‌اللهی در نخستین بازی رسمی برای روستوف در ترکیب اصلیِ این تیم برابر اندرلخت قرار گرفت و دقیقه 16 روی ریباند ضربه آزاد موفق شد با زیرکی دروازه را باز کند تا شروع کارش با گلزنی همراه شود.

 

عزت‌اللهی با وجود عملکرد قابل قبول در دقیقه 83 این بازی تعویض شد و سردار آزمون دیگر بازیکن ایرانیِ روستوف نیز از دقیقه 60 به میدان رفت و با اینکه شکل هجومی به سیستم تیمش داد، نتوانست گلزنی کند.اکنون در نظرسنجی که باشگاه روستوف برای انتخاب بهترین بازیکن تیمشان در بازی مقابل اندرلخت برگزار کرده است عزت‌اللهی موفق شد با کسب نمره‌ی 4.79 مقام اول را به دست آورد و سردار آزمون نیز که 30 دقیقه بازی کرد با امتیاز 4.30 رده چهارم را داشته باشد.

 
باشتوش، پولوز و گاتزگان هم به ترتیب رده‌های دوم، سوم و پنجم را در این نظر سنجی کسب کردند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد