تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 در شرایطی که بازار تابستانی فوتبال اروپا تا پایان ماه جاری میلادی فعال است این روزها مهاجم ایرانی روستوف در صدر فهرست خبرهای روسیه قرار گرفته است.به گزارش "تک گل"، در پی استعفای غیر منتظره قربان بردی اف از هدایت روستوف آن هم بعد از رساندن این تیم به مرحله پایانی پلی آف لیگ قهرمانان اروپا همه رسانه ها از حضور این مربی در نیمکت اسپارتاک مسکو خبر داده و نوشتند بردی اف با خود دو تن از شاگردان محبوبش یعنی سردار آزمون و باستوس به تیم جدیدش خواهد برد.


در پی این شایعات رسانه های معتبر روس از ارائه پیشنهاد وسوسه کننده 8.5 میلیون یورویی اسپارتاک به روستوف برای خرید این دو مهره خبر دادند تا سردار آزمون به سوژه اصلی رسانه های خبری روسیه در این روزها تبدیل شود.

 
سایت sovsport در آخرین گمانه زنی های بازار تابستانی لیگ روسیه از سردار آزمون به عنوان مهمترین بازیکن حال حاضر نام برد و نوشت:«مهاجم ایرانی روستوف با درخشش در اروپا بار دیگر در صدر فهرست خرید باشگاه اسپارتاک قرار گرفته به خصوص حالا که بردی اف هم هدایت این تیم را برعهده خواهد گرفت. فروش سردار که به تازگی از دعوا با باشگاه روبین کازان سربلند بیرون آمده بود می تواند بسیاری از مشکلات مالی باشگاه روستوف را سرو سامان دهد و همین نکته جدایی او را محتمل تر از همیشه می کند».

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد