تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 روزنامه الرایه چاپ دوحه در شماره امروز خود از تصمیم قطعی مدیران العربی  برای حفظ پاونیهو بازیکن برزیلی العربی خبر داد که این خبر در صورت اتفاق معنایی جز جدایی اشکان دژاگه نخواهد داشت.
به گزارش "تک گل"، موضوع حفظ یا جدایی از اشکان دژاگه بدل به یکی از مهمترین موضوعات تصمیم گیری باشگاه العربی به این موضوع بوده که بنا بر نوشته الرایه جمع بندی ها به اینجا منتهی شده که او از این باشگاه برود.

 


انتشار این خبر در شرایطی است که خود اشکان دژاگه در گفت و گو های اخیر جدایی خود از العربی را تکذیب کرده و به خبرنگاران اعلام نموده که در باشگاه خواهد ماند. همچنین مدیربرنامه او با اشاره به قرارداد ۴ میلیون دلاری دژاگه اعلام کرده جدایی این بازیکن از العربی به صلاح باشگاه نیست و وی در جمع قطری ها باقی خواهد ماند. در این شرایط و در حالی که تنها یک روز به پایان فصل نقل و انتقالات قطر باقی مانده است خود باشگاه العربی بیانیه رسمی ای را در این باره منتشر نکرده و ابهام درباره ادامه دارد.

 


از بین روزنامه های صبح قطر نیز تنها روزنامه الرایه به این خبر پرداخته و روزنامه الوطن که در گزارشی به حضور یک بازیکن تازه در بین مردان العربی پرداخته است اشاره ای به جدایی اشکان نکرده.

 

در این باره تنها باشگاه العربی به صورت رسمی می تواند این خبر را دراختیار رسانه ها قرار بدهد.

 

دژاگه در حال حاضر همراه با ملی پوشان ایران در اردوی ارمنستان حضور دارد و علاوه بر تمرین به بهبود مصدومیت خودش مشغول است و امیدوار است به اولین بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل ازبکستان برسد. ظاهرا مشکل مصدومیت های متوالی دژاگه از دلایلی است که مدیران العربی را به صرافت برخی از تصمیمات منفی درباره این بازیکن انداخته است.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد