تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 سجاد شهباززاده ستاره سابق فوتبال ایران خیلی زودتر از آنچه که انتظار می رفت با دشواری های فوتبال حرفه ای مواجه شده است.به گزارش "تک گل"، شهباززاده یک بار دیگر از فهرست 18 نفره تیمش مقابل باساک شهیر بیرون ماند تا شکست سنگین تیمش را از روی سکوها تماشا کند. قطعا نیمکت نشینی و البته بیرون ماندن از فهرست 18 نفره آلانیااسپور برای بازیکنی مثل شهباززاده که در فوتبال ایران جزو بهترین مهاجمان محسوب می شد چندان خوشایند نیست و حتی ممکن است بارها او را به صرافت جدایی از این تیم ترکی انداخته باشد.


این مهاجم ایرانی که به دلیل اصلیت اردبیلی مشکل چندانی برای تطبیق با شرایط ترکیه ندارد درحال حاضر در رقابت سخت با بازیکنان ترکی آلانیا از آنها عقب مانده است. این تیم تازه صعود کرده به دسته اول مثل همه تیم های ترکیه خریدهای پرتعدادی را از بازار فوتبال اروپا، آمریکای جنوبی و آفریقا انجام داده که همین مساله کار شهباز را دشوارتر می کند. مهمترین چهره ای که در این فصل از فوتبال ترکیه جذب تیم آلانیا شده واگنرلاو برزیلی است که طبعا درحضور او امکان ندارد مربی به بازیکنی مثل شهباززاده بازی بدهد.


در حال حاضر و در شرایطی که انتقال بازیکنان ایرانی به لیگ فوتبال ترکیه چندان موفقیت آمیز نبوده تنها توصیه به شهباززاده استقامت و تمرین بیشتر است اما مشخص نیست که حتی این مسیر هم به نتیجه منتهی شود یا نه.


*شهباززاده 4 بازی است که حتی در لیست 18 نفره آلانیا اسپور هم جایی ندارد و طبیعی است که او هرگز این شرایط را پیش بینی نمی کرد.


*جالب است که بدانید در زمانی که شهباززاده برای آلانیا اسپور بازی می کرد اوضاع این تیم به مراتب بهتر بود. این تیم در 2 بازی که شهباززاده را در ترکیب خود داشت، 3 امتیاز بدست آورد اما در 4 بازی بعدی این تیم تنها 4 امتیاز کسب کرده است.


* شهباززاده تا بدین جای کار تنها 50 دقیقه برای آلانیا اسپور بازی کرده است. او در هفته اول برابر  بشیکتاش تنها 5 دقیقه فرصت بازی کردن پیدا کرد و در بازی با آنتالیا اسپور هم فقط در نیمه اول برای تیمش به میدان رفت.


* در مورد شهباززاده گفته می شود از زمانی که رابطه مدیر برنامه های وی با باشگاه آلانیا به هم خورده است، اودیگر به بازی گرفته نمی شود.


* آلانیا اسپور هم اکنون با کسب 7 امتیاز از 6 بازی در رده یازدهم جدول رده بندی ترکیه قرار گرفته است و اوضاع این تیم در جدول روز به روز خطرناک تر می شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد