تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 مهاجم تيم ملي فوتبال کشورمان با بيان اينکه پيشنهاد ليورپول سه هفته پيش به او داده شده گفت که بازي در کنار مهاجم اروگوئه‌اي اين تيم اتفاق فوق العاده‌اي است


سردار آزمون در خصوص خبر منتشر شده رسانه‌هاي انگليسي مبني بر اينکه وي مدنظر باشگاه ليورپول قرار گرفته، اظهار داشت: اين خبر صحت دارد و ليورپولي‌ها سه هفته پيش در اين خصوص صحبت‌هايي داشتند و پيشنهاد خود را به باشگاه روبين‌کازان مطرح کردند. قرار بود اين موضوع «سِکرت» باشد اما اين اتفاق رسانه‌اي شد.

به گزارش تسنيم، وي افزود: در اين مدت پيشنهادهاي زيادي به باشگاه روبين‌کازان رسيده که ليورپول آخرين پيشنهاد بوده اما در اين خصوص من تصميم گيرنده نيستم. من با باشگاه روبين‌کازان قرارداد دارم و به همين دليل تابع تصميم اين باشگاه خواهم بود.

آزمون در پاسخ به اين سؤال که دوست دارد فوتبالش را در ليورپول دنبال کند، گفت: بازي در ليگ برتر انگليس که يکي از بهترين ليگ‌هاي دنيا محسوب مي‌شود، فوق‌العاده است. ليورپول هم يکي از بزرگ‌ترين باشگاه‌هاي انگليس و جهان است و بازي در اين تيم آرزوي خيلي از بازيکنان است.

مهاجم تيم ملي خاطرنشان کرد: اينکه پيشنهاد ليورپولي‌ها تا چقدر جدي باشد و من به اين تيم بروم يا نه را نمي‌دانم و باشگاه تصميم‌گيرنده است اما بازي در کنار مهاجمي چون سوارز فوق‌العاده است.

مهاجم تيم روبين‌کازان گفت: همانطور که پيش از اين هم گفته‌ام به پيشنهادهايي که مي‌رسد فکر نمي‌کنم و تمام تمرکزم روي تيم روبين‌کازان است. اگر هم قرار باشد اتفاقي رخ دهد، همه چيز در آينده مشخص خواهد شد.

آزمون 19 ساله پيش از اين هم مدنظر باشگاه‌هايي چون آرسنال، ميلان، يوونتوس، بارسلونا و چند تيم ديگر قرار گرفته بود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد