تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 سقوط تيم‌هاي فوتبال اينتراخت برانشوايگ و نورنبرگ به ليگ دسته دوم آلمان قطعي شد.هفته سي و چهارم و پاياني فصل 2013 - 2014 بوندس ليگا آلمان امروز با انجام 9 ديدار همزمان از ساعت 18:00 آغاز شد.

اين در حالي بود که بايرن مونيخ از هفته‌هاي قبل قهرماني خود را در اين رقابت‌ها مسجل کرده بود، و مکان دوم دورتموند نيز قطعي شده بود. اما دو تيم شالکه با 61 و لورکوزن با 58 امتياز در رده‌هاي سوم و چهارم قرار داشتند که رقابت اين دو تيم براي کسب سهميه صعود مستقيم به ليگ قهرمانان اروپا بود اگرچه تيم‌هاي پنجم و ششم جدول يعني ولفسبورگ و بروسيا مونشن‌گلادباخ نيز براي کسب سهميه پلي‌آف ليگ قهرمانان با لورکوزن رقابت داشتند گرچه اين دو تيم صعود به ليگ اروپاي خود را قطعي کرده بودند.

اما در پايين جدول سه تيم اينتراخت برانشوايگ باشگاه دانيل داوري دروازه‌بان ملي‌پوشمان، نورنبرگ و هامبورگ قرار داشتند که سقوط دو تيم از اين سه تيم به صورت مستقيم به بوندس ليگا 2 بايد مشخص مي‌شد و نيز رقابت اين سه تيم براي کسب حداقل رسيدن به پلي‌آف براي بقا در بوندس ليگا بسيار حساس بود گرچه شانس هامبورگ در بين اين سه تيم براي رفتن به پلي‌آف از همه بيشتر بود.

ديدار دو تيم هوفن‌هايم و اينتراخت برانشوايگ با نتيجه 3 بر يک به سود هوفن‌هايم به پايان رسيد.

داوري در اين مسابقه در ترکيب اصلي تيمش قرار داشت و 90 دقيقه کامل بازي کرد.

تنها گل برانشوايگ که در حقيقت آخرين گل بوندس‌ليگايي اينتراخت برانشوايگ محسوب مي‌شد نيز با پاس گل داوري رقم خورد.

در ساير ديدارها نتايج زير به دست آمد:

بايرن مونيخ 1  اشتوتگارت 0

شالکه 4  نورنبرگ 1

بايرلورکوزن 2  وردربرمن 1

هانوفر 3  فرايبورگ 2

ولفسبورگ 3  مونشن‌گلادباخ 1

ماينس 3  هامبورگ 2

آگسبورگ 2  اينتراخت فرانکفورت 1

هرتابرلين 0  بروسيا دورتموند 4

بدين ترتيب و در پايان رقابت‌هاي اين فصل، تيم‌هاي بايرن مونيخ، دورتموند و شالکه به صورت مستقيم به ليگ قهرمانان اروپا راه يافتند و لورکوزن نيز سهميه پلي‌آف اين رقابت‌ها را کسب کرد. همچنين دو تيم ولفسبورگ و مونشن گلادباخ نيز راهي ليگ اروپا شدند و دو تيم برانشوايگ و نورنبرگ نيز به طور مستقيم به ليگ دسته دوم سقوط کردند و هامبورگ به پلي‌آف براي بقا در بوندس ليگا رسيد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد