تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 عضو هيات مديره استقلال با انتقاد از وينگادا مي‌گويد از اينکه سرمربي تيم ملي اميد يک ايراني نبوده خدا را شکر مي‌کند.منصور پورحیدری با انتقاد از نتایج تیم ملی امید، در پاسخ به این سوال که با این شرایط موافق ادامه کار تیم ملی امید با وینگادا هستید یا خیر، گفت: صحبت کردن در این‌باره، فکر نمی‌کنم دردی دوا کند و اساسا صحبت ما موثر باشد. هنوز نمی‌دانم چطور سرمربی تیم ملی امید ما تغییر پیدا کرده است. ما یک مربی جوان و با انگیزه به اسم منصوریان را بالای این تیم داشتیم که با شرایط آشنا بود و به یکباره شرایط عوض شد و وینگادا سرمربی شد. خدا را شکر می‌کنم که نتایج بدست آمده در تیم ملی امید توسط یک مربی ایرانی به دست نیامده وگرنه چه به روز او می آوردند.

او افزود: آقایان در فدراسیون برنامه‌ریزی کرده‌اند و امیدوارم که این برنامه آنها نهایتا جواب دهد. در تیم ملی بزرگسالان که رسماً اعلام کرده‌اند هدف فقط صعود به جام جهانی بعدی است و اصلا جام ملت‌ها برایشان معنا ندارد و در تیم امید هم که می‌گویند این بازی‌ها مهم نبود و ما به المپیک فکر می‌کنیم. درباره این شرایط به صورت خلاصه بگویم که روابط پدر فوتبال ما را در آورده است. بعد از بازی با ویتنام گفتند یک اتفاق بوده اما در بازی دوم که ما نیاز به برد داشتیم، هیچ اتفاق خاصی را مشاهده نکردیم. واقعا ادامه کار با وینگادا چه کمکی می‌تواند به ما بکند؟ با این‌حال همانطور که گفتم این تصمیم آقایان است و ما چیزی نمی‌توانیم بگوییم.

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که آیا این شایعه صحت دارد در جلسه هیات مدیره انتقاداتی را نسبت به حضور اطرافیان قلعه‌نویی در اردوهای استقلال کرده و همین مسئله باعث کنار گذاشته شدنش از مدیرفنی آبی‌پوشان شده و در نهایت قرار است که حاجیلو این پست را در اختیار بگیرد، بیان کرد: نه اصلا چنین چیزی نیست. هیات مدیره جدید در چارت باشگاه پست کمیته فنی را حذف کرده است. در هیات مدیره بحث‌های زیادی مطرح می‌شود اما چنین چیزی مطرح نشده است. حاجیلو از بزرگان استقلال است و تعصبش نسبت به این تیم مشهور است، واقعا نمی‌دانم این شایعات از کجا در می‌آید؟

وی ادامه داد: همانطور که قبلا گفته‌ایم، مشکلات مالی زیادی در تیم وجود دارد و ما به دنبال کاهش هزینه‌ها هستیم. یکی از دلایل حذف این سمت همین مسئله بود. در ضمن من همیشه مخالف پست کمیته فنی بوده‌ام چراکه مشکلات زیادی ایجاد می‌کند.

پورحیدری در پاسخ به این سوال که چرا با این سمت مخالف است، عنوان کرد: من در زمان سرمربی‌گری مظلومی هم این سمت را داشتم. فرهنگ این پست در فوتبال جا نیافتاده است و بجای اینکه مشکلات را حل کند، به مشکلات اضافه می‌کند. با این همه من همچنان در استقلال حضور دارم و هیچ مشکلی هم بین کادرفنی و هیات مدیره وجود ندارد.

او در پاسخ به سوالی درباره مصاف استقلال و فولاد که با شکست یک بر صفر آبی‌پوشان همراه شد، گفت: باخت برای تیم بزرگی مثل استقلال هیچ وقت خوب نیست اما خودتان دیدید که چه فرصت‌های خوبی را در این دیدار از دست دادیم و تیمی هم که گل نزدند، گل می‌خورد. از سویی دیگر می‌بینیم که در جدول اختلاف دو امتیازی با صدر داریم که قابل جبران است و از این بابت نباید نگران باشیم. استقلال درحال حاضر مصدومان زیادی دارد و قلعه‌نویی با وصله و پینه تیم را به میدان می‌فرستد. ما تا این‌جای کار خوب پیش رفته‌ایم و همین که فرصت‌های پرشماری را به دست می‌آوریم، نشان از قدرت ما دارد و مطمئنا در بازی‌های بعدی این شکست جبران می‌شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد