تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

پورحیدری اظهار کرد : بازی هفته دوم لیگ برتر مقابل ملوان و رویارویی با قلعه نویی برای استقلال حساسیتی ندارد.به گزارش "تک گل" ، منصور پورحیدری در مورد شرایط استقلال برای دیدار مقابل ملوان بندرانزلی اظهار داشت: هفته به هفته بهتر خواهیم شد و بازیکنان محروم، مصدوم و خارجی نیز در حال اضافه شدن به جمع ما هستند. دو بازیکن خارجی مشغول آماده کردن خود هستند و محرومیت هرایر مگویان هم به پایان رسیده است. با این حال خسرو حیدری و میلاد فخرالدینی مصدوم هستند و حنیف عمران‌زاده نیز محروم.

وی در پاسخ به این سوال که تقابل استقلال با امیر قلعه‌نویی چقدر حساسیت دارد، گفت: این موضوع برای رسانه‌‌ها حساس است اما برای ما هیچ فرقی نمی‌کند. هم امیر قلعه‌نویی و هم پرویز مظلومی استقلالی هستند. هر دو مربی در تیم‌های خود مسئولیت دارند و برای‌ تیم خودشان تلاش می‌کنند و این مسئله حرفه‌ای است.

«برای ما دیدار با ملوان مانند بازی با سیاه‌جامگان است». سرپرست تیم استقلال با بیان این جمله تصریح کرد: این بازی برای استقلال حساسیتی ندارد و مانند همه مسابقات تنها 3 امتیاز دارد. از هواداران استقلال خواهش می‌کنم مواظب باشند اسیر برخی افرادی که قصد ایجاد حاشیه دارند و می خواهند شیطنت کنند، نشوند. هر فردی که تحمل ندارد و می‌خواهد در ورزشگاه چیزی بگوید، به ورزشگاه نیاید. نام استقلال نه تنها از من، بلکه از همه بزرگتر است و همه باید برای نام استقلال تلاش کنند.

پورحیدری در خصوص اینکه پرویز مظلومی به حنیف عمران‌زاده اجازه حضور در تمرینات گروهی را نداده است، به تسنیم گفت: این درخواست مظلومی بوده و بهتر است خودش در این زمینه پاسخ بدهد. من از این صحنه دور بودم و متوجه نشدم چه اتفاقی افتاد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد