تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

بعد از بیانیه های کانون مربیان و صحبتهای محمد مایلی کهن و حمید رسایی علیه کارلوس کی روش حالا اتهام جدیدی به سرمربی تیم ملی زده شده است.


 انتشار متنی علیه کارلوس کروش در نرم افزار وایبر واکنش های زیادی را به همراه داشته است.در متن منتشر شده آمده است که کارلوس کروش علاوه بر دستمزد 15 میلیاردی،800 میلیون تومان پول اجاره خانه اش است و همچنین تقاضای مشروبات الکی هم برای تمدید قرارداد داشته است.

بهترین شخص برای صحبت در مورد این ماجرا عباس ترابیان مسئول مذاکره با کارلوس کی روش است. ترابیان می گوید: این شایعه به هیچ عنوان صحت ندارد و آنهایی که این بحث را مطرح می کنند می خواهند به فوتبال ایران ضربه بزنند. کی روش به عنوان یک مربی بزرگ و حرفه ای قطعا چنین خواسته هایی را مطرح نمی کند.

ترابیان ادامه می دهد: در جلسه ام با کی روش آنقدر مباحث مهم تر و با ارزش تری برای گفتگو و مذاکره وجود داشت که دیگر بحث به مشروبات الکلی نرسید. به نظرم  این شایعه آنقدر بی اهمیت است که اصلا ارزش پیگیری ندارد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد