تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

آقای گل دو فصل اخیر فوتبال ایران در نهایت تصمیم خود برای حضور در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ را گرفت و امشب نیز به کیف سفر می‌کند تا به هم‌تیمی‌هایش اضافه شود.به گزارش "تک گل"، مهدی طارمی که طی روزهای اخیر در تلاش برای حضور در فوتبال اروپا بود و بر این اساس طی روزهای اخیر در تمرینات این تیم غایب بود، در نهایت تصمیم نهایی خود برای آینده‌ی فوتبالی‌اش را برای حضور در این تیم گرفت.


طبق اعلام محمدعلی ترکاشوند، معاون باشگاه پرسپولیس و مسوول نقل و انتقالات این تیم، این بازیکن در نهایت تصمیم خود را برای حضور در جمع پرسپولیسی‌ها گرفته و به زودی به اردوی سرخپوشان اضافه خواهد شد.


طارمی شب گذشته با اعلام این موضوع به مسوولان پرسپولیس، آنها را به تکاپو برای دریافت ویزای مربوط به حضورش در اوکراین که محل برگزاری اردوی سرخپوشان است، کرده و در صورتی که امروز ویزایش نهایی شود، به کیف سفر خواهد کرد.

 

مهدی طارمی که از چندی قبل تمامی اخبار مهم مربوط به نقل و انتقالاتی را به خود اختصاص داده بود و از حضورش در یونان، قطر، چین و ژاپن و ... اسم برده می‌شد، در نهایت با توجه به شرایط موجود تصمیم گرفت در سال منتهی به جام جهانی بهترین تصمیم را در خصوص آینده‌اش اتخاذ کند و در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ حضور یابد.


این مساله طی روزهای اخیر مورد توجه بازیکنان پرسپولیس و هم‌تیمی‌های طارمی نیز قرار گرفته بود و آنها با انتشار پست‌های خواهان بازگشت او به جمع خود بودند. در نهایت طارمی که برای جدایی از جمع سرخپوشان به مجوز از سوی باشگاه و پرداخت مبلغ مدنظر آنها احتیاج داشت، با توجه به اینکه پیشنهادات وارده چندان از نظر مالی و البته کیفی نمی‌توانستند خواسته‌های طرفین را برآورده کنند، ترجیح داد با اعلام آمادگی برای بازگشت و حضور در جمع این تیم، برای فصل هفدهم نیز پیراهن شماره 9 را بر تن کند.


با حضور مهدی طارمی در این تیم برانکو و مسوولان پرسپولیس موفق شدند عملکردی موفق در حفظ اسکلت اصلی تیم از خود به جا بگذارند و تنها سروش رفیعی از جمع ستاره‌ها جدا شده و با توجه به حضور چند مهره کارآمد آنها همچنان مدعی جدی فصل آینده خواهند بود.


برانکو ایوانکوویچ اکنون در خط حمله خود مهدی طارمی، گادوین منشا، علی علیپور، وحید امیری و محمدامین اسدی را در اختیار دارد و از شرایط مناسبی برای حضوری قدرتمند در فصل آتی لیگ در ایران و آسیا برخوردار خواهد بود.

 

در این زمینه پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: مهدی طارمی پاسپورت خود را تحویل باشگاه داده است و با توجه به اینکه اقدامات اداری برای اخذ ویزای این بازیکن از جمله تحویل فرم، قبل از این از سوی باشگاه انجام شده بود، امیدواریم امروز روادید وی صادر شود تا او در اولین فرصت ممکن با اولین پرواز خود را به اردوی اوکراین برساند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد