تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 سرمربي تيم فوتسال دبيري تبريز گفت: همه تيم‌ها را مي‌شناسم اما در عين‌حال به دنبال فيلم جديد بازي‌هاي حريفان‌مان در جام باشگاه‌هاي آسيا هستيم.حسين شمس در مورد برنامه‌هاي آماده‌سازي تيمش براي حضور در جام‌ باشگاه‌هاي آسيا و همچنين ليگ 93 اظهار داشت: اردوي تايلندمان قطعي است و همان‌طور که قبلا اعلام شد يک هفته پيش از آغاز مسابقات به اين کشور مي‌رويم و 2 بازي دوستانه هم آنجا انجام مي‌‌دهيم. اردوي داخلي هم داريم اما بايد بررسي کنيم ببينيم امکانات، سالن و هتل کدام شهر براي برپايي اردوي‌مان مناسب است.

وي ادامه داد: در پايان برنامه‌هاي بدنسازي‌مان که آخر تير ماه است اردويي يک هفته‌اي در يکي از شهرها داريم. همچنين به محض اتمام بدنسازي‌مان، با تيم‌هايي از آذربايجان شرقي و غربي و شمال غرب کشور و در ادامه ساير تيم‌ها بازي دوستانه انجام مي‌دهيم.

سرمربي اسبق تيم ملي در مورد حريفان دبيري در جام باشگاه‌هاي آسيا تصريح کرد: همه تيم‌ها را مي‌شناسم اما در عين‌حال به دنبال فيلم جديد بازي‌هاي حريفان‌مان هستيم تا آن را با کادر فني تيم تماشا کرده و آناليز کنيم.

قهرمان سال گذشته ليگ برتر در جام باشگاه‌هاي آسيا با تيم‌هاي چونبوري تايلند، بيروت بانک لبنان و القادسيه کويت هم‌گروه است.

اين مسابقات 3 تا 8 شهريور در چين برگزار مي‌شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد