تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   


تيم فوتسال ماهان تنديس قم با برتري مقابل ميثاق تهران عنوان قهرماني اولين دوره جام حذفي فوتسال ايران را به دست آورد.ديدار پاياني مسابقات فوتسال جام حذفي ايران، در سالن هندبال مجموعه ورزشي انقلاب تهران برگزار شد و در پايان تيم ماهان تنديس با سرمربيگري محسن حسن‌زاده موفق شد پس از تساوي در وقت‌هاي عادي و اضافه در ضربات پنالتي مقابل ميثاق تهران به پيروزي دست پيدا کند.

 اين بازي در وقت عادي 2 بر 2 مساوي شد و در پايان وقت اضافي نيز تساوي 3 - 3 بر تابلو ثبت شد تا کار به پنالتي کشيده شود. گل‌هاي ماهان را ابوالقاسم عروجي، عليرضا وفايي و اولاد بابا وارد دروازه حريف کردند. مجيد رئيسي و موسي حسن‌دوست و محسن فرهمند نيز گل‌هاي ميثاق به ثمر رساندند.

در ضربات پنالتي مسعود دانشور، کرماني، کوهستاني و قاسمي هر چهار ضربه تيم ماهان را تبديل به گل کردند و در مقابل محسن فرهمند از تيم ميثاق موفق شد ضربه پنالتي خود را تبديل به گل کند و حسن‌نژاد و سلطاني در تبديل ضربه پنالتي خود به گل ناکام بودند تا در نهايت اين ديدار با برتري 7 بر 4 ماهان تنديس قم به پايان برسد.

اين مسابقه با استقبال خوب تماشاگران قمي و تهراني روبه‌رو بود و علي کفاشيان رييس فدراسيون فوتبال، سيد رضا افتخاري، رييس کميته فوتسال اين فدراسيون و پيشکسوتان اين فدراسيون نظير حسين شمس و ميرشاد ماجدي با حضور در سالن از اين بازي ديدن کردند.

در نيمه اول اين ديدار درگيري ميان تماشاگران و پرتاب اشيا از سوي آن‌ها به زمين بازي سبب شد بازي براي لحظاتي با وقفه روبه‌رو شود و در نهايت با درخواست مربيان و بازيکنان دو تيم از تماشاگران خود بازي روند عادي خود را طي کرد.

در اين بازي ايازي دروازه‌بان ماهان بارها در طول مسابقه با وقت‌کشي‌هاي خود موجب اعتراض بازيکنان و طرفداران ميثاق شد.

تنها اخراجي اين ديدار وزيرزاده، کاپيتان تيم ماهان بود که در نيمه دوم وقت قانوني با دريافت کارت زرد دوم از سوي داور از زمين بازي اخراج شد که همين قضيه موجب شد بر اساس قانون تا 2 دقيقه اين چهار نفره مقابل ميثاق به بازي ادامه دهد.

12 تيم از اولين دوره جام حذفي فوتسال ايران در طي مراحل مختلف کنار کشيدند که بيشتر آن‌ها از عدم برنامه‌ريزي مناسب کميته فوتسال به فدراسيون فوتبال درباره همزماني جام حذفي با مسابقه‌هاي ليگ برتر گلايه داشتند و عدم برنامه‌ريزي مناسب را دليل کناره‌گيري خود اعلام کردند.

به گفته افتخاري رييس کميته فوتسال قرار است قهرمان جام حذفي به يک تورنمنت بين‌المللي در روسيه اعزام شود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد