تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

با توجه به خریدهای جدید و حضور برخی بازیکنان از فصل گذشته در ترکیب، می توان به فصل پیش رو برای سرخپوشان امیدوار بود. هر چند آنها در روی نیمکت و برخی پست های خود همچنان دچار خلا هستند. با این حال از لیست جدید این تیم می توان ترکیب رویایی این تیم را اینگونه تصور کرد.
دروازه بان – بیرانوند
خیلی ها این تصور را دارند که در صورت نهایی شدن انتقال بیرانوند در نیم فصل گذشته به پرسپولیس این تیم می توانست قهرمانی را از آن خود کند. فرضی که البته بعید هم نیست و البته باید دید می تواند در این فصل مشکلات گذشته این تیم را برطرف کند یا خیر. علیرضا بیرانوند با حضور در پرسپولیس پیراهن شماره یک این تیم را در اختیار گرفته و یکی از بازیکنانی است که خیالش بابت حضور در ترکیب اصلی این تیم در فصل آینده راحت است.

 

دفاع میانی- یک میکس فوق العاده
ترکیب خط دفاعی میانی پرسپولیس را در این فصل سیدجلال حسینی به همراه یکی از مدافعان خارجی این تیم تشکیل خواهند داد. جایی که مدافع باتجربه تیم ملی باید در کنار آنتونی گولچ یا لوکا ماریچ حضور یابد. در حال حاضر قرارداد نهایی آنتونی گولچ به عنوان مدافع استرالیایی انجام شده و وضعیت لوکا ماریچ در ابهام قرار دارد و با شرایط فعلی احتمال عدم تمدید قرارداد این مدافع کروات وجود دارد که این مساله امکان شکل گیری زوج سیدجلال حسینی و آنتونی گولچ را بالا می برد.

 

مدافعان راست و چپ؛ ابهام در وضعیت رضاییان
پرسپولیس یکی از بهترین مدافعان راست و چپ فوتبال ایران را در شرایط فعلی در اختیار دارد و البته شرایط فعلی کاملا به ضرر رامین رضاییان است.
در سمت چپ دفاعی این تیم محمد انصاری حضور دارد که با بازی های فوق العاده اش در فصل گذشته ضمن تثبیت جایگاهش در خط دفاعی پرسپولیس به اردوی تیم ملی نیز دعوت شد. در سمت راست اما رامین رضاییان که در شرایط فعلی یکی از برترین مدافعان راست ایران محسوب می شود با غیبت های غیرموجه روزهای اخیر خود علامت سوال بزرگی را ایجاد کرده است. در صورتی که باشگاه این بازیکن را با جریمه مواجه کند یا اینکه او قصد ادامه فوتبالش در خارج از ایران را داشته باشد – که البته بعید به نظر می رسد- حسین ماهینی به عنوان یکی از بازیکنان باتجربه این تیم در این پست حضور خواهد یافت تا همچنان خط دفاعی این تیم رشک آور تلقی شود.
نکته: با حضور علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، آنتونی گولچ، محمد انصاری و رامین رضاییان (حسین ماهینی) سازمان دفاعی پرسپولیس در کنار کمال کامیابی نیا یکی از نقاط قوت این تیم محسوب می شود که برخلاف فصل گذشته این امیدواری را در بین هوادارانش ایجاد می کند که از گل های بچه گانه خبری نخواهد بود.

 

هافبک – حفظ استخوانبندی فصل گذشته
پرسپولیس که با تدبیر و تاکتیک برانکو ایوانکوویچ در فصل گذشته توانسته بود خط میانی خود را با عنصر تکنیک، سرعت و جنگندگی به یکی از نقاط قوت خود تبدیل کند تمامی بازیکنان این خط را حفظ و البته تقویت کرده است.
کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه و محسن مسلمان چهار بازیکن خط میانی پرسپولیس در فصل آینده خواهند بود تا در کنار ساسان انصاری و احمد نوراللهی به عنوان بازیکنان رزرو شرایط خوبی برای این تیم در فصل آینده تشکیل دهند.

 

خط حمله – ابهام بزرگ
پرسپولیس مهدی طارمی و جری بنگستون را در این خط از دست داده و در حال حاضر شهاب زاهدی، علی علیپور و وحید امیری را در اختیار دارد.
برانکو در مصاحبه روز گذشته خود ضمن اینکه اعلام کرده بود به دنبال جذب مهاجم هستند از وحید امیری، امید عالیشاه و علی علیپور به عنوان مهاجمان تیمش نام برده بود. با توجه به حضور درخشان عالیشاه در پست وینگر چپ به نظر می رسد زوج علی علیپور و وحید امیری در پیشانی خط حمله این تیم شکل گیرد و البته این مساله بستگی به جذب مهاجم خارجی آینده این تیم و نیز روند مذاکره برای تمدید قرارداد با مهدی طارمی دارد.


ترکیب رویایی پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، آنتونی گولچ، محمد انصاری، رامین رضاییان، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده، وحید امیری و علی علیپور

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد