تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 مربی فصل گذشته استقلال گفت: استقلال اگر بازی‌های خارج از خانه را مثل صبا خوب ببرد می‌تواند به صدر جدول برسد چون مردم از این تیم چهارمی نمی‌خواهند.به گزارش "تک گل"، سیروس دین‌محمدی در گفت‌وگویی ، در خصوص دیدار استقلال مقابل صبای قم گفت: استقلال بازی را خوب و هجومی شروع کرد و همان‌طور که انتظار داشتم علی قربانی بازی کرد و بار هجومی تیم را بالا برد. از طرفی جابر انصاری بازیکن آزاد بود و به همه جا سر می‌زد. تیم در همان نیمه اول موفق به گلزنی شد و همین موضوع باعث شد تا صبا باز بازی کند و کار برای استقلال بهتر شود.

 

وی افزود: البته انتظار داشتم استقلال خیلی بیشتر حمله کند، به خصوص از زمانی که صبا 9 نفره شد و تیمی که دو بازیکنش را در اختیار ندارد، باید بیشتر تحت فشار قرار بگیرد.

 

مربی فصل گذشته استقلال در خصوص اینکه استقلال برای اولین بار در این فصل به رده چهارم جدول صعود کرد، گفت:‌ اگر استقلال بازی‌های بیرون از خانه را ببرد، صد درصد می‌تواند به بالای جدول برسد، البته استقلال باید حواسش به بازی‌های داخل خانه باشد، ضمن آنکه می‌دانم هفته بعد یک بازی حساس و مهم در تهران مقابل تراکتورسازی دارد. مردم از استقلال چهارمی نمی‌خواهند بلکه اول و دومی می‌خواهند و این را نباید فراموش کرد.

 

وی با اشاره به دیدار استقلال و تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی یکی از پرمهره‌ترین تیم‌های لیگ است که بازیکنان بزرگی دارد ولی پیروزی استقلال دور از دسترس نیست. استقلال باید مراقب حرکات سرعتی و ضربات ایستگاهی حریف هم باشد.

 

دین‌محمدی با اشاره به عملکرد هافبک‌های استقلال در هفته‌های اخیر گفت: یکی از ایرادهای بزرگ هافبک‌های استقلال این است که همه دوست دارند از خط دفاع توپ بگیرند. آنها اگر از هافبک‌های حریف توپ بگیرند و پشت آنها موقعیت ایجاد کنند، قطعاً خطرناک‌تر هستند. مثلاً جابر انصاری و رحمانی اگر در فاصله مدافعان چپ و راست حریف صاحب توپ شوند خیلی می‌توانند موثرتر ظاهر شوند. امروز دیدم ابراهیمی فقط یک ضربه به سمت دروازه زد، در حالی که امید می‌توانست 4-3 شوت در هر بازی بزند و زدن یک ضربه کم است.

 

وی در پایان گفت: از درگیری‌های بازی با صبا ناراحت شدم و اعتقاد دارم فوتبال تمام می‌شود و استقلال باید مراقب باشد وارد حاشیه نشود. همه دوست دارند مقابل استقلال خودشان را نشان بدهند ولی این دلیل نمی‌شود که کادر فنی و بازیکنان خودشان را وارد حاشیه شوند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد