تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

 تعویق 24 ساعته بازی پرسپولیس برابر پدیده ساعتی قبل از ظهر قطعی شد.با بارش برف شدید در مشهد و منطقه شاندیز تیمی شامل داوران و ناظر بازی برای سرکشی به ورزشگاه ثامن رفتند و با نظر داور این مسابقه 24 ساعت به تعویق افتاد تا روزشنبه ساعت 14 در همین ورزشگاه برگزار شود.


این در حالی است که در برنامه ریزی قبلی مسابقه پرسپولیس مقابل پدیده در روز پنجشنبه(دیروز) برنامه ریزی شده بود که با درخواست باشگاه پدیده و تصدیق پرسپولیسی ها مسابقه یک روز عقب افتاد تا جمعه برگزار شود. البته سرد شدن هوا در مشهد و بارش برف قابل پیش بینی بود اما در نهایت تصمیم بر آن شد که این بازی در روز جمعه و حالا شنبه انجام شود.


در حالی که پس از اتمام مسابقه شایعه شده چمن ورزشگاه براثر برف شدید فردا شرایط خوبی نخواهد داشت رئیس هیات فوتبال خراسان به ورزش سه گفته است روی چمن کاور کشیده شده و برف سنگین تاثیری روی کیفیت چمن نخواهد داشت. اگرچه قطعا زمین بازی فردا باتوجه به شرایط آب وهوایی سفت تر از حالت طبیعی خواهد بود که این مساله بازی را سخت می کند.


پرسپولیسی ها حالا یک روز اضافه در مشهد می مانند و با انجام بازی به تهران بازخواهند گشت.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد