تبلیغات - خرید لپتاپ کارکرده  
   

بایرنی ها در خانه وردربرمن با نتیجه 4-0 به پیروزی رسیدند.به گزارش "تک گل"، بایرن پس از برتری 7-0 بر شاختار در لیگ قهرمانان و با روحیه ای خوب ناشی از بردهای متوالی در 6 هفته اخیر، به مصاف وردربرمن رده هشتمی آمده بود؛ در حالیکه وردربرمن از سه بازی اخیر خود 4 امتیاز اندوخته بود.

بازی مطابق انتظار با حملات بایرن آغاز شد.این تیم که در این بازی از حضور ریبری، روبن، نویر و آلونسو محروم بود، با وجود تغییرات زیاد در ترکیب ثابتش، کار چندان دشواری را مقابل وردبرمن پیش رو نداشت و تا دقیقه 24 که به گل اول دست یافت، در چندین موقعیت فرصت زدن گل را به دست آورده بود.


در این لحظه، لواندوفسکی از میانه زمین با دیدی بالا، توماس مولر را بیرون محوطه جریمه وردربرمن صاحب توپ کرد. مولر با یک کنترل خوب و یک شلیک محکم، دروازه بان حریف را وادار به واکنش کرد. توپ برگشتی بار دیگر به خود مولر رسید اما اینبار او با یک صربه والی پای چپ استثنایی، توپ را دور از دستان دروازه بان، به گوشه دروازه فرستاد.

پس از این گل، میزبان کمی به جلوتر آمد و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه نیز روی دروازه بایرن خلق کرد اما در آخرین دقیقه نیمه اول بود که بایرن به گل دوم خود نیز دست یافت.
مونیخی ها بخاطر خطا روی گوتزه، در موقعیتی بسیار مناسب، بیرون محوطه جریمه صاحب یک ضربه آزاد شدند. دیوید آلابا پشت این توپ قرار گرفت و با پای چپ، توپ را به زیبایی وارد دروازه وردربرمن کرد تا این نیمه با برتری دو گله قرمزهای باواریا به اتمام برسد.


نیمه دوم را وردربرمن بهتر آغاز کرد و با حمایت 40 هزار هوادار خود به سمت دروازه میهمان سرشناس خود حمله ور شد اما بازیکنان بایرن با تجمع در زمین خودی و با دفاعی منطقی، فرصت خلق موقعیت خطرناک را به تیم میزبان نمی دادند؛ تا اینکه در دقیقه 64، بارتلس با یک ضربه پای چپ دقیق می رفت که گل اول را وارد دروازه بایرن کند اما رینا با نوک انگشتان خود توپ را راهی کرنر کرد. این اولین موقعیت جدی وردربرمن در کل بازی بود.

یک دقیقه بعد، میزبان حتی به گل دست یافت. توپ ارسالی از جناح چپ توسط بارتلس به گل تبدیل شد اما داور اعتقاد داشت که پیش از رسیدن توپ به این بازیکن، توپ به دستان پرودل برخورد کرده و به همین دلیل، گل مردود اعلام شد.

دقیقه 76، در حالیکه وردربرمن تیم هجومی زمین بود و برای زدن گل تلاش می کرد، این بایرن مونیخ بود که روی یک ضدحمله سریع و تماشایی، به گل سوم خود نیز دست یافت. بواتنگ پس از تصاحب توپ، به زیبایی توماس مولر را از سمت چپ، روانه دروازه وردربرمن کرد. این مهاجم در مصاف تک به تک با دروازه بان حریف، توپ را از روی سر او برای لواندوفسکی فرستاد و این بازیکن نیز با یک ضربه سر، توپ را وارد دروازه کرد تا فاصله به سه گل رسیده و خیال بایرن از کسب پیروزی راحت شود.

در ادامه بازی نیز بایرن دو فرصت خوب گلزنی دیگر را نیز به دست آورد اما هیچکدام به گل تبدیل نشدند تا اینکه در دقیقه 90، روی همکاری عالی مولر و لواندوفسکی و یک و دوی این دو بازیکن،مهاجم لهستانی بایرن گل دوم خود و چهارم بایرن را به ثمر رساند تا بازی با نتیجه 4-0 به سود مونیخی ها به اتمام برسد. بایرن با کسب این برد، 64 امتیازی شد و وردربرمن 33 امتیازی باقی ماند.

در دیگر بازی ها نتایج زیر به دست آمد :

آگزبروگ 0-2 ماینتس
فرانکفورت 4-0 پادربورن
هرتابرلین 2-2 شالکه
هافن هایم 3-0 هامبورگ

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مطالب مرتبط

تبلیغات در سایت ورزشی
تبلیغات - لپتاپ کارکرده
تبلیغات - طراحی بنر
تبلیغات - فروش دامنه
تبلیغات - گروه اینترنتی
تبلیغات - فون عروس و داماد